Gašparovič pochybuje o úsudku niekoľko tisíc občanov, znova

Autor: Marcel Marcišiak | 6.1.2013 o 10:41 | (upravené 6.1.2013 o 10:48) Karma článku: 33,09 | Prečítané:  9216x

„Pochybujeme o tom, že by si týchto niekoľko tisíc ľudí bolo ochotných prečítať dôvody pre ktoré sa prezident rozhodol vrátiť kandidáta Čentéša do Národnej rady." Toto je reakcia prezidentskej kancelárie na FB aktivitu občanov odvolať prezidenta.

Ak si odmyslím tú neskonalú drzosť. Ak si odmyslím tú neskonalú povýšenosť. Ak si odmyslím, že prezident našej krajiny takto reaguje na nespokojnosť niekoľko tisíc ľudí, tak si dovolím zapochybovať aj ja. Pochybujem, že ste ten „pravý", kto môže kritizovať niekoho za morálku. Pochybujem, že ste ten „pravý", kto môže vynášať „súdy" nad niekoho schopnosťou viesť generálnu prokuratúru, keďže Vy ste boli z tejto funkcie sám odvolaný pre neschopnosť. Pochybujem, že dokončíte svoje účinkovanie vo funkcii prezidenta bez ďalších faux pas. Pochybujem, že sa ešte raz za Vás nebudeme musieť hanbiť.

Takže p. prezident, Vy a Vaša suita ste tí poslední, ktorí môžu pochybovať o občanoch tejto krajiny. Zapakovala sa situácia presne z pred roka, kedy ste zapochybovali o protestujúcich občanoch v kauze Gorila. Odkázali ste im, že protestovať nemajú pred Prezidentským palácom, lebo sú na zlej adrese. V oboch Vašich úsudkoch ste sa mýlili a jediný kto sídli na zlej adrese ste Vy. A to bezpochyby.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?